sākums    |   par mums   |   dāvanas   |   pasūtījuma nosacījumi   |   piegāde   |   atsauksmes   |   kontakti
 • gultas veļa
 • 2017.gada kolekcija
 • brīnišķīgie piedāvājumi • info@sapnuveikals.lv
  +371 29134558

  Atsauksmes

  Cienījamie klienti!

  Sapņu veikals vēlas Jums pateikties par izrādīto uzticību un atsaucību  apmeklējot Sapņu veikala mājās lapu un iegādājoties Sapņu veikala piedāvāto gultas veļu. Šobrīd Sapņu veikalā jau 
  149 klienti ir iegādājušies gultas veļu sev, saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem un 22 klienti ir izvēlējušies iegādāties Sapņu veikala dāvanu kartes.
  Ja Jūs piekrītat, ka Jūsu vārds tiek publicēts Sapņu veikala mājas lapā pie sadaļas „Atsauksmes”, tad lūdzam Jūs atsūtīt uz info@sapnuveikals.lv  atsauksmi par Sapņu veikalu, tā piedāvāto gultas veļu, Jūsu iespaidus un to vai bijāt apmierināts ar servisu, piegādi un dāvanas iesaiņojumu. Paldies visiem par atsaucību!

  _____________________________________________________________________________________

  ATSAUKSMES
  _____________________________________________________________________________________

  Es gribu atstāt savas atsauksmes par gultas veļu, ko mēs pērkam „Sapņu veikalā”. Pērkam
  5 komplektus, visus uzdāvinājām radiem un draugiem! 
  Divi komplekti aizceļoja uz Gruziju, kur dāvanu saņēmēji bija sajūsmā gan par veļas krāsu, gan par to kvalitāti un neparastu formu (uzdāvinājām „Zilo delfīnu” un „Laimes ziedus”). 
  Savai labākai draudzenei
  30.gadu jubilejā arī uzdāvināju „Laimes ziedus”. Gultas veļas komplektu izvēlējos ar domu, lai tā saskaņotu ar interjeru draudzenes dzīvoklī (gaiši zilā un smilšu krāsas). Draudzenei dāvana patika.
  Vēl divi komplekti („Zilais delfīns” un „Sapņu burbuļi”) tika pie māsām (manai māsai tā bija dāvana Dzimšanas dienā, bet vīra māsai tā bija dāvana Jaunajā gadā). Un atkal dabūjām sajūsma pilnus komentārus par dāvanām!
  Bija ļoti patīkami, ka visi komplekti bija smalki un smuki iesaiņoti!
  Man bija patīkami iepirkties Jūsu veikalā, uzdāvinot saviem tuviem cilvēkiem izsmalcinātas dāvanas un padarīt viņu ikdienas miedziņu par vizuāli un jutekliski baudāmo lietu :)

  Ar cieņu,
  Jevgēnija Sviridenkova


  ______________________________________________________________________________________
   
  Sapņu veikala” produkciju mūsu ģimene esam iegādājušies vairakkārt un ieteikuši šo lielisko interneta veikalu arī draugiem, radiem un kolēģiem, jo „Sapņu veikalā” ir lieliski apvienota gan augsta kvalitāte, gan pieejama cena.
  Augstu novērtējam firmas īpašnieku draudzīgo attieksmi pret klientiem, cenšoties pēc iespējas piemēroties klientu vajadzībām. Mūsu draugi, savukārt, ir novērtējuši iespēju gultas veļu pasniegt kā dāvanu, turklāt īpašnieki piedāvā arī gultas veļas iesaiņošanu, un tās piegādi līdz mājām.
  Uzskatu, ka ne mazāk svarīgs ir arī piedāvātais šūšanas pakalpojums gadījumā, ja noskatītais komplekts neatbilst segu un spilvenu izmēriem.
  „Sapņu veikala” produkciju pirksim arī turpmāk un iesakām šo veikalu arī citiem! Gaidām arī jaunu preču sortimentu!
   
   
  Patiesā cieņā,
  Berķu ģimene
   
  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  Vēlos izteikt savu pateicību "Sapņu veikalam" par tajā iegādāto fantastisko gultas veļas komplektu, kuru pirku kā dāvanu savai māmiņai! Kopā ar nevainojamas kvalitātes gultas veļu, kura bez tam tika fantastiski iesaiņota, nāca sajūta, ka esmu īpašs klients, kura vēlmes uzklausa un palīdz realizēt. Tas attiecas gan uz iesaiņojumu, gan piegādes iespējām, gan priecē iespēja nepieciešamības gadījumā izvēlēto komplektu nedaudz pāršūt, jo pašai tādas iespējas nav.

  Paldies!
  Ar patiesu interesi gaidu nākamo kolekciju -
  Viktorija Jankovska
   
  ______________________________________________________________________________________
   
   
  Sveiks, Sapņu veikaliņ! Ar mani bija tā - ieraudzīju, iepatikās, nopirku un tagad es to baudu.....es baudu Šokolādes brīnumu, gultas veļu, kuru iegādājos pie Jums veikalā jau labu laiku atpakaļ. Esmu apmierināta un man ļoti patīk, šokolādes brīnums nav nezaudējis savu kvalitāti un maigumu arī pēc daudzām mazgāšanās reizēm!
  Ar lielu interesi gaidu jauno kolekciju :-)    
   
  Ieva, Sapņu veikala kliente un fane
   
  ______________________________________________________________________________________
   
  Labdien!

  Kāzu jubilejā saņēmu dāvanu - gultas veļu , kura iegādāta Sapņu  veikalā.
  Gultas veļa ir vizuāli glīta, kokvilnas,  skaisti  sašūta un ērti lietojama. Bet tas vēl nav viss. Laba gulēšana un skaisti sapņi, lūk , kas ir pats svarīgākais labsajūtai.

  Novēlu  Jums visiem piedzīvot šādas izjūtas ar Sapņu veikala gultas veļu!

  Ar cieņu,
  Ilona Kramiņa
   
  ______________________________________________________________________________________
   

  Mana draudzība ar Sapņu veikalu turpinās nu jau kādu laiku. Dāvanu karti savam pēdējam pirkumam saņēmu kā pārsteigumu kāzu dienā. Varu teikt, ka mani sapņi šajā izsmalcinātajā veļā ir kļuvuši tikai saldāki. Kas svarīgi, satīns nezaudē savu maigumu un kvalitāti arī pēc tam, kad vairākas reizes paciemojies veļas mašīnā. Dažādās krāsas un noskaņas  ļauj man izvēlēties pēc sirds patikas, šodien esmu paradīzē, nākamnedēļ, dzerot gultā rīta kafiju, baudu Karameļu saldējumu vai Šokolādes brīnumu, bet pavisam īpašiem mirkļiem - šampanieša putas! Sapņi taču ir tik svarīgi, kāpēc nepalutināt tos ar ko īpašu?
  Cieņā,
  Līga